Instrukcja zakupu

Ubezpiecznie NNW przedszkolne/szkolne

KROK 1

Przygotuj dane dziecka, które chcesz ubezpieczyć, wraz z numerem PESEL i wejdź na stronę www.bezpieczny.pl. Stronę można otworzyć na komputerze lub dowolnym urządzeniu mobilnym (tablet, telefon).

KROK 2

W menu u góry strony wybierz zakładkę DZIECKO, a następnie kliknij w odpowiedni zakres ochrony: NNW Przedszkolne lub NNW Szkolne, aby przejść do szczegółów wybranego ubezpieczenia.

KROK 3

Zapoznaj się z warunkami ubezpieczenia – wybierz odpowiedni wariant i kliknij KUP ONLINE . Jeżeli po raz pierwszy dokonujesz zakupu ubezpieczenia na stronie bezpieczny.pl, na następnej podstronie wybierz: JESTEM NOWYM KLIENTEM.

KROK 4

Uzupełnij formularz wpisując dane Ubezpieczającego (rodzica lub opiekuna), dane ubezpieczonego dziecka. Pamiętaj, że na jednej polisie możesz ubezpieczyć kilkoro dzieci, nawet jeśli uczęszczają do różnych placówek.

KROK 5

Po uzupełnieniu wszystkich danych przejdź DALEJ > przez kolejne kroki. W ostatnim kroku PODSUMOWANIE sprawdź poprawność danych i przejdź do płatności dotpay lub wybierz opcję PŁACĘ PÓŹNIEJ, aby opłacić polisę w dowolnie wybrany przez siebie sposób. Po wybraniu sposobu płatności, potwierdzenie zawarcia ubezpieczenia wraz z pozostałymi dokumentami, zostanie przesłane na Twój adres email.

KROK 6

Gotowe! Dziękujemy za zaufanie.

10% ZNIŻKI z kodem rabatowym opiekuna: 24430

KUP ON-LINEKUP ON-LINE

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń, pomożemy!